شرکت دانش بنیان پسوک
شرکت تحقیقات و تولید مواد بیولوژیک پسوک، در سال 1373 به منظور تولید واکسن ها و مواد بیولوژیک مورد مصرف در دامپزشکی ایجاد و شروع به کار نمود. ادامه مطلب

تولیدات شرکت دانش بنیان پسوک

شرکت تحقیقات و تولید مواد بیولوژیک پسوک، در سال ۱۳۷۳ به منظور تولید واکسن ها و مواد بیولوژیک مورد مصرف در دامپزشکی ایجاد و شروع به کار نمود.در این مدت علاوه بر تولید محصولات بیولوژیک به منظور رفع نیازهای کشور و ایجاد خود کفایی نو آوری را در سرلوحه اهداف خود قرار داده است

محصولات دامی
محصولات مربوط به بیماری های دامی را از اینجا بررسی کنید.
محصولات طیوری
محصولات مربوط به بیماری های طیور را از اینجا بررسی کنید.
آنتی ژن ها تشخیص HI
محصول آنتی ژن ها تشخیص HI را از اینجا بررسی کنید.

محصولات جدید

واکسن PPR

طاعون نشخوارکنندگان کوچک

واکسن نیوپاسول ۱۰۲ پلاس

آنفلوانزای H9N2 +نیوکاسل ژنوتیپ هفت GVII

واکسن آکوت فلوپاسول

آنفلوانزای فوق حاد طیور H5N8

اهداف شرکت پسوک:

موسسه تحقیقاتی – تولیدی دانش بنیان پسوک به منظور تولید واکسن و مواد بیولوژیک دامپزشکی در سال ۱۳۷۳ شروع به فعالیت نمود. در این مدت علاوه بر تولید محصولات بیولوژیک به منظور رفع نیازهای کشور و ایجاد خودکفایی، نوآوری را سر لوحه اهداف خود قرار داده است. این شرکت پس از موفقیت در تولید و عرضه واکسن‌های نیوپاسول۱۰۱، نیوپاسول ۱۰۲ و فلوپاسول جهت پیشگیری و کنترل دو بیماری مهم صنعت طیور یعنی نیوکاسل و آنفلوآنزا و واکسن جدید سه گانه‌ای به نام نیوپاسول ۱۰۳ را برای اولین بار در کشور و گامپاسول جهت پیشگیری و کنترل بیماری‌های مهم صنعت طیور نظیر نیوکاسل و آنفلوانزا وگامبورو و همچنین آنفلوآنزای فوق حاد طیور سویه H5N8، نیوپاسول۱۰۰ (نیوکاسل سویه GVII) و نیوپاسول ۱۰۲ پلاس ( H9N2+NDGVII ) تولید نموده است.همچنین در کنار این محصولات باید به تولید آنتی‌ژن‌های پسوفلو و پسوکاسل در جهت انجام آزمایشات تشخیصی بیماری‌های آنفلوآنزا و نیوکاسل نیز اشاره نمود.

شایان ذکر است تمامی محصولات بیولوژیک شرکت پسوک با استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب نظیر تخم مرغ های جنین دار کلین و روغن یاور (ساخت پسوک) مطابق با بالاترین استانداردهای بین المللی و اصول GMP تولید و پس از کنترل دقیق کیفی توسط بخش کنترل کیفیت این شرکت و تایید سازمان دامپزشکی کشور توزیع می‌گردد.

مشاهده ویدئو

اهداف شرکت پسوک:

موسسه تحقیقاتی – تولیدی دانش بنیان پسوک به منظور تولید واکسن و مواد بیولوژیک دامپزشکی در سال ۱۳۷۳ شروع به فعالیت نمود. در این مدت علاوه بر تولید محصولات بیولوژیک به منظور رفع نیازهای کشور و ایجاد خودکفایی، نوآوری را سر لوحه اهداف خود قرار داده است. این شرکت پس از موفقیت در تولید و عرضه واکسن‌های نیوپاسول۱۰۱، نیوپاسول ۱۰۲ و فلوپاسول جهت پیشگیری و کنترل دو بیماری مهم صنعت طیور یعنی نیوکاسل و آنفلوآنزا و واکسن جدید سه گانه‌ای به نام نیوپاسول ۱۰۳ را برای اولین بار در کشور و گامپاسول جهت پیشگیری و کنترل بیماری‌های مهم صنعت طیور نظیر نیوکاسل و آنفلوانزا وگامبورو و همچنین آنفلوآنزای فوق حاد طیور سویه H5N8، نیوپاسول۱۰۰ (نیوکاسل سویه GVII)تولید نموده است.همچنین در کنار این محصولات باید به تولید آنتی‌ژن‌های پسوفلو و پسوکاسل در جهت انجام آزمایشات تشخیصی بیماری‌های آنفلوآنزا و نیوکاسل نیز اشاره نمود.

شایان ذکر است تمامی محصولات بیولوژیک شرکت پسوک با استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب نظیر تخم مرغ های جنین دار کلین و روغن یاور (ساخت پسوک) مطابق با بالاترین استانداردهای بین المللی و اصول GMP تولید و پس از کنترل دقیق کیفی توسط بخش کنترل کیفیت این شرکت و تایید سازمان دامپزشکی کشور توزیع می‌گردد.

مشاهده ویدئو

توضیحات تکمیلی از شرکت دانش بنیان پسوک را ار اینجا ببینید.به مشاوره نیاز دارید ؟

آخرین اخبار

شما می توانید آخرین اخبار مربوط به شرکت پسوک را بخوانید
خروج دام از چهارمحال و بختیاری صرفاً با اخذ مجوز

 حسین برزگر ظهر شنبه در جمع خبرنگاران چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: بعد از اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید.